ФОТОШКОЛА ОЛЕКСАНДРА СЛЕДНЄВА

Фотошкола Сляднєва онлайн

Ми творимо таланти. Тебе
Онлайн
 • Тільки потрібні знання
  У школі фотографії онлайн ви отримаєте лише ті знання, які будуть потрібні вам для практиці в сучасному світі.
 • Досвід найкращого фотографа
  Ви знімете десятки трендових, WOW-фотографій, які використовуватимете в портфоліо, а отримані знання та досвід – у подальшій роботі.
 • Дуже багато практики
  Ви будете отримувати чеклисти та покрокові інструкції зі зйомки та зворотній зв'язок за вашими роботами на кожному занятті
Розклад курсу для фотографів-початківців онлайн
Для студентів, які тільки придбали фотоапарат чи збираються це зробити, не вміють знімати та цікавляться фотографією у вигляді нового захоплення чи професії.
Модуль розрахований на один місяць
Хобі: I потік 2022: онлайн
Початок: 17 жовтня 2022, 19.00
Випуск: 11 листопада 2022
Хобі: II потік 2022: онлайн
Початок: 28 листопада 2022, 19.00
Випуск: 23 грудня 2022
Фотошкола Александра Сляднева

Курс для фотографів-початківців
онлайн

Ви, напевно, вже здогадалися, що фотографи бачать світ по-іншому. І що їхній світ – гарний, елегантний і завжди фотогенічний. Їжа викликає гостре почуття голоду, а дівчина… загалом, це залежить від фотографії. А точніше – від фотографа.

Дуже багато хто хоче цьому навчитися. Відомий спосіб: купити камеру та почати експериментувати методом проб та помилок. Єдиний мінус - доводиться заново винаходити велосипед. Декілька разів на день. Але є й простіший спосіб побачити світ очима фотографа. Це записатися до моєї, авторської школи фотографії.

Буде багато практики. І багато спілкування. Не розраховуйте просто посидіти та послухати. Тому що правильне освітлення, вибір об'єктива та особливості спалаху – це дуже серйозні питання, але не найголовніші. На практиці ми стикаємося з куди цікавішими та важкими завданнями…
Ваші навички після навчання
Володіння технікою
Дізнаєтеся, які бувають камери та об'єктиви, навчитеся ними користуватися. Отримайте розуміння, яка техніка потрібна для старту кар'єри фотографа та яка для себе
Робота з моделлю
Навчіться працювати з командою (стилісти, візажисти) та з моделлю.
У результаті отримаєте перші картки в портфоліо під наглядом фахівців
Управління світлом
Дізнаєтесь, як знімати при денному освітленні та як ставити студійне світло для різних завдань.
Спробуйте різні схеми світла в студії, на вулиці та в інтер'єрі
Створення композиції
Навчіться працювати з простими та складними композиційними схемами, зможете створювати такі фотографії, які будуть привертати увагу глядача та збирати лайки у соц. мережах
Зйомка страв та предметів
Зможете знімати композиції у предметній зйомці, ставити світло та підбирати правильні аксесуари.
У результаті зможете зрозуміти, вам ближчі портрети або предметна зйомка
Обробка фотографій
Дізнаєтесь, як швидко та якісно обробляти свої кадри як на мобільному телефоні, так і на стаціонарному комп'ютері. Навчіться працювати в Adobe Lightroom
Олександр Сляднєв
Фотограф, автор та викладач школи
Член Української Асоціації Професійних Фотографів (UAPF)
У сотні найкращих фуд-фотографів світу за версією The British Journal of Photography, Head of Product та Декан Факультету Фотографії в Онлайн Університеті Primeclass.
Автор кулінарних книг, відмічених виданнями New York Times та Washington Post
У портфоліо – сотні ресторанів з Мішленівськими зірками та найкращі шеф-кухарі світу

Докладніше >>>
 • Мінімум теорії
  Програма школи фотографії Олександра Сляднєва побудована таким чином, що всі знання ви отримуватимете за допомогою практики. Так, нудної теорії та нудних історій буде дуже мало.
  1
 • Максимум практики
  А буде максимум складних композицій, на прикладі яких ми з вами розбиратимемо постановку світла та композицію, експозицію та створення зрозумілої глядачеві історії у ваших знімках.
  2
 • Майбутня професія
  Всі уроки розроблені таким чином, що ви, вступаючи до школи без знань, вже в короткий час отримуєте навички, які допоможуть вам освоїтися в професії фотографа. Якщо ви, звичайно, хочете цього :)
  3
Як проходять наші уроки
Вся теорія онлайн проходить у вигляді живих зустрічей з Олександром Слядневим у додатку Зум
Жодних попередньо записаних відео. Тільки живі лекції, під час яких ви можете ставити запитання, уточнювати незрозумілі моменти та отримувати зворотний зв'язок. Запис буде. Потім ви зможете переглянути урок :)
На кожному уроці ви отримуватимете покрокову інструкцію (портрет чи предметку, на вибір), за допомогою якої ви зможете легко та й крок за кроком підготуватися до самостійної зйомки
Потім провести її та вибрати найкращі кадри. Та вже після цього ми, в режимі онлайн, розберемо ваші фотографії і ви зможете побачити свої як сильні сторони, так і те, що ще можна покращити.
МИ СТВОРЮЄМО ТАЛАНТИ. ТЕБЕ
Мета Фотошколи Олександра Сляднєва – результат. Ваш результат. Тому ми розробили програму навчання, за допомогою якої ви за короткий проміжок часу досягнете своїх цілей.
ПРОГРАМА ПЕРШОГО МОДУЛЯ

Фотошкола для початківців онлайн

Модуль для початківців підходить для студентів, які не вміють знімати та цікавляться фотографією як нове захоплення. Тим, хто горить бажанням отримати нові вміння у цій захоплюючій сфері.

Мета навчання:
Цей модуль для тих, хто бажає навчитися знімати для себе і хоче робити гарні фотографії для Instagram та розпочати свою кар'єру у сфері фотографії.

Ви навчитеся правильно вибудовувати експозицію кадру, дізнаєтесь, як підбирати вдалі ракурси для зйомки, навчитеся працювати зі студійним та природним світлом.
Як проходить навчання:
Модуль триває чотири тижні і включає вісім занять.

Вам підійде цей модуль, якщо:
Ви ще нічого не знаєте про фотографію, тільки придбали фотоапарат і хочете швидко збагнути навички зйомки.
Після проходження цього модуля ви, за бажанням, зможете продовжити навчання та створити своє перше портфоліо на модулі для просунутих.
Базовий
I заняття. Понеділок, 19:00 - 20:30
Як працювати з кадром та аналізувати фотографію
На цьому уроці ми навчимося працювати з кадром та вивчимо техніку отримання інформації з фотографії. Це – один із найефективніших прийомів вивчення фотографії. Ще ми розберемо способи пошуку ідеї для фотосесії та натхнення.

А ще ми вивчимо основи сторітелінгу, що дозволить вам не тільки писати втягуючі пости в Інстаграм, але й створювати неймовірно круті сюжети у фотографії.
ІІ заняття. Пʼятниця, 19:00 - 20:30
Яке обладнання необхідне фотографу зі смартфоном
Сьогодні ми розберемо принципи роботи з камерою та оптикою на смартфонах. Розберемося з фокусними відстанями та додатковим обладнанням для різних видів зйомок.

Ви дізнаєтесь, які програми та яка техніка допоможуть вам удосконалити ваш кадр як у фотографії, так і у відеозйомці
III заняття. Понеділок, 19:00 - 20:30
Що таке експозиція та які налаштування камери потрібні
Ви дізнаєтеся, що таке діафрагма, витримка та ISO. Навчітеся правильно вибудовувати експозицію.

Ще ви дізнаєтеся про те, що таке трикутник експозиції, для чого потрібен баланс білого і як створювати красиві кадри з розмитим фоном :)
IV заняття. Пʼятниця, 19:00 - 20:30
Як працювати з природним світлом?
Цей урок повністю присвячений світлу. Ми розберемо всі аспекти світло-тіньового малюнка та тонкощі роботи з природним світлом.

Ви дізнаєтеся, який час є найкращий для зйомки, як знімати на вулиці та в приміщеннях і як створювати чарівний малюнок світла у своїх фотографіях.
V заняття. Понеділок, 19:00 - 20:30
Вплив композиції на фінальний кадр та створення сюжету
На пʼятому занятті ми вивчимо основи композиції та побудови кадру. Види, типи, властивості та багато іншого, що допоможе створювати дивовижні та багатогранні роботи.

Ще ми дізнаємося про психологію композиціі в кадрі та про те, як змусити глядача затримати погляд на вашій фотографії.
VI заняття. Понеділок, 19:00 - 20:30
Колір та контрасти кольорів
Цього дня ми присвятимо себе кольору. Розберемося з колірними схемами та психологією кольору. Дізнаємося, як поєднувати кольори для більшого залучення у фотографію та які є трендові комбінації кольору.

Ще ми поговоримо про способи створення кольорових контрастів, про один із найсильніших, психологічних інструментів у фотографії
VII заняття. Понеділок, 19:00 - 20:30
Основи постійного світла
Які бувають види постійного освітлення, навіщо фотографу зі смартфоном потрібен софтбокс, навіщо потрібні прапори та відбивачі і що таке чотириточкова схема світла – про все це ви дізнаєтесь на шостому уроці нашої фотошколи.

У цей день ви дізнаєтесь, як за допомогою керованого світла можна вийти на зовсім інший, професійніший рівень у фотографії.
VIII заняття. Пʼятниця, 19:00 - 20:30
Як ретушувати та відбирати свої найкращі знімки
Цей день ми повністю присвятимо обробці та відбору найкращих кадрів. Ми вивчимо, як обробляти RAW, що таке пресети і як ними користуватися, навчимося користуватися популярними програмами та додатками для обробки. Дізнаємося основні і неймовірно круті способи поліпшення свого кадру.

І це все – використовуючи мобільний телефон та його функції.
Базовий +
IX заняття. Вівторок, 18:00 - 20:30
Позування. Як працювати з моделлю та модельними агентствами
Маючи навички роботи з професійними моделями та відповідне портфоліо, фотограф може за короткий проміжок часу знайти собі роботу у великих містах будь-якої країни, співпрацюючи з модельними агенціями.

У цьому уроці ми розберемо, з чого складається модельне портфоліо, як його знімати, як допомагати позувати моделі та як отримувати замовлення від модельних агенцій.
X заняття. Четвер, 18:00 - 20:30
Принципи сприйняття зображення. Як зробити свій кадр незабутнім
У цьому уроці ви навчитеся працювати зі складними композиційними прийомами, такими як створення контрастів, обʼєму та ілюзії руху.

Ми розберемо із Вами принципи сприйняття зображення. Те, як сприймає глядач вашу фотографію і як створювати дуже цікаву фотографію.
XI заняття. Вівторок, 18:00 - 20:30
Створення історії в кадрі – як зробити фотографію, в яку закохаються глядачі
На цьому уроці ви познайомитеся з архетипами та психологічними прийомами створення історії у кадрі.

Ви навчитеся робити такі фотографії, які зупинятимуть увагу глядача та залучатимуть сотні та тисячі лайків.

Цей урок – перший крок до розуміння ринку рекламної фотографії та вміння поєднувати комерційну та творчу складову у кадрі.
XI заняття. Четвер, 18:00 - 20:30
Портфоліо-рев'ю. Як створювати власне портфоліо
Цього дня ми з вами розберемо принципи створення власного портфоліо, його сторітелінгу та комплектації.

Також на цьому уроці ви отримаєте зворотний зв'язок з вашими роботами. Ви зрозумієте, в який бік вам найкраще розвиватися та які деталі ще необхідно підтягнути.
Вартість навчання
Базовий
6 зайнять протягом місяця
2950 грн
4 тиждні навчання
8 онлайн уроків у Зум
10 покрокових завдань для самостійної практики
Зворотній зв'язок за практичними завданнями
Підтримка викладача у процесі навчання
Сертифікат про закінчення
Записуюсь
Базовий +
10 зайнять протягом 5 тижднів
3950 грн
6 тижднів навчання
12 онлайн уроків у Зум
15 покрокових завдань для самостійної практики
Зворотній зв'язок за практичними завданнями
Підтримка викладача у процесі навчання
Сертифікат про закінчення
Записуюсь
Інші курси
У школі фотографії Олександра Сляднєва
Відгуки студентів
про школу фотографії Олександра Сляднєва
Історія успіху студента школи фотографії Анастасії Чебан
Історія успіху студента школи фотографії Стелли Шевцової
Відгук студента школи фотографії Крістіни Рубаневич
Відгук студента школи фотографії Катерини Меркт
Відгук студента школи фотографії Крістіни Рубаневич
Відгук студента школи фотографії Катерини Меркт
Відгук студента школи фотографії Анастасії Білоусової
Більше відгуків
Роботи студентів Фотошколи Олександра Сляднєва
Залишились питання?
Залишіть свій контакт і ми проведемо з вами безкоштовну консультацію
Click to order
Total: 
Ваше імя та прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Made on
Tilda