Ваш успішний фотобізнес за 90 днів

Індивідуальна ментор-програма для фотографів, які хочуть почати працювати на нових та іноземних ринках
Збільште свій заробіток на 25% протягом трьох місяців
Індивідуальна ментор-програма з монетизації та ведення бізнесу у фотографії націлена на ваші результати. Якщо ви не досягнете поставленої мети, використовуючи методи програми, ми повернемо вам гроші
Онлайн
Навчання у ментор-програмі проходитимуть онлайн за допомогою стрімінгових сервісів
Три місяці
Рівно стільки триватиме ментор-програма по роботі з вашими бізнес-задачами
12.07.2022
Дата старту. Але підключитися до останнього дня не вийде. Запис закриємо за тиждень до початку
Покроковий план створення фотобізнесу
Ви отримаєте технологію, яка дозволить вам у короткий термін стати одним із найуспішніших фотографів світу
Досвід від найкращого фотографа
Ви отримаєте знання та досвід від фотографа, який у рейтингу найкращих фотографів світу і про якого пишуть журнали Forbes та New York Times
Практичні кейси з фотобізнесу
На своєму та на прикладі інших успішних фотографів я розповім, як вести бізнес, створити із себе лідера думок та вийти на міжнародний ринок
Скільки заробляє фотограф щомісяця?
$1500-2500

Протягом першого року старту кар'єри
$3000-5500

Протягом п'яти перших років роботи
от $8500

Після п'яти років стажу
На підставі публічних звітів податкових відомств США та країн Євросоюзу, сайтів adzuna, forbes, сервісів зарплатної статистики Bureau of Labor Statistics, Salary Expert та Talent
Людей, які добре вміють фотографувати – сотні тисяч. Десятки з них у вашому місті, але справді успішних – одиниці. Реальність така, що фотографу сьогодні мало просто добре знімати.

Потрібно вміти правильно продавати свої послуги. Як це зробити з обмеженим бюджетом чи взагалі без нього? Які інструменти є на сучасному ринку та як ними користуватися?

Я, Олександр Сляднєв, фуд-фотограф, ваш викладач та ментор на цій програмі, побудував успішну кар'єру фотографа в Україні та Європі, у Гонконгу та Сінгапурі. Через тиждень життя в Барселоні я вже знімав для мішленівських ресторанів, і мій календар був забитий на півтора місяці наперед.

У Гонконгу мені знадобилося два тижні, щоб мати сотні зйомок і півроку не думати про те, де і як шукати клієнтів. Але ці результати стали можливі лише завдяки правильній підготовці та знанням технології продажу, маркетингу та психології. І саме цими інструментами я збираюся поділитися з вами на цій програмі-менторі.
Що таке ментор-програма
Менторинг – це один із різновидів наставництва, де досвідчений фахівець ділиться своїми знаннями, вміннями та навичками протягом певного часу. Весь процес можна описати так: спочатку я вам розповідаю, що і чому вам необхідно зробити для досягнення успіху, після цього ви це робите, показуєте мені результат, і я даю вам зворотний зв'язок, вказуючи на правильні чи помилкові дії. І так по колу. Тому ментор-програма – це коли і я, як наставник, і ви разом працюємо на результат.
Для кого ментор-програма
Початківці фотографи зможуть визначити напрямок, в якому їм потрібно розвиватися і стартувати без помилок. Покращать якість своїх фотографій, підвищивши цим свою планку.
1
Хто спробував себе у професії, отримає відповідь на питання, як можна збільшити свій дохід, залучити ідеальних клієнтів та побудувати бізнес, який просуває себе сам.
2
Фотографам, які вже досягли успіху, майстер-клас допоможе проаналізувати поточну ситуацію та відкрити нові можливості розвитку та отримання прибутку.
3
Шість причин записатися на курс:
Якщо ви хочете змінити свій фотобізнес на краще і заробляти більше
Заробляти більше 1500 $ на місяць можна і через півроку професійної діяльності. Будучи студентом ментор-програми, ви навчитеся ставити цілі та вибудовувати свій бізнес у сфері фотографії з високим доходом.
Ви чудово знімаєте, але не вмієте монетизувати свою діяльність
Якщо ви постійно покращуєте свою майстерність, але так і не почали заробляти, то за допомогою ментор-програми ви зможете почати добре заробляти, підвищите свій соціальний статус і досягнете успіху у фотобізнесі.
Якщо ви перебуваєте в глухому куті і не знаєте, як з нього вибратися
Якщо вам здається, що ви ніби б'єтеся головою об стіну, це означає, що щось неправильно робите. Робота в малих групах та аналіз вашої діяльності ментором дозволить кардинально змінити ситуацію та допоможе вийти з депресії. Ну, і із зони комфорту :)
Вважаєте, що знаєте все про фотографію, але ці знання не приносять фінансового результату
Ця програма не про композицію або постановку світла. Ця програма про ваші результати. Ви навчитеся маркетингу, веденню переговорів, нетворкінгу та бізнес-плануванню. І в результаті ви підвищите свій рівень доходу і почнете отримувати задоволення від улюбленої справи та життя.
Мрієте змінити професію, але не знаєте, як це зробити
Якщо ви вмієте знімати, але все ще не займаєтеся фотографією професійно, то ця програма вам допоможе в короткі терміни безболісно поміняти вашу роботу в офісі на захоплюючі пригоди з камерою і заробляти не менше, ніж ви це робили раніше.
Якщо ви вперлися у стелю і не знаєте, як масштабувати свій бізнес у фотографії
Якщо ви вже успішний фотограф у своєму регіоні, але хочете більшого, якщо ви хочете вийти на міжнародний ринок та отримувати умовно-пасивний дохід (я не про стоки), то ця програма теж для вас. Ви прокачаєте свої навички ведення бізнесу та дізнаєтеся, як отримувати контракти за кордоном.
Як проходить ментор-програма
Старт: 12 липня 2022 року
Етап I
Реєстрація та співбесіда
Ви подаєте заявку на участь у Ментор-програмі. Після цього ми телефонуємо і, в короткій бесіді, готуємо вас до успішного старту навчання.
Етап II
Теорія та лекції
Лекції: 14-16 та 21-23 липня
14 липня ви підключитеся до першої з шести лекцій, у рамках якої отримаєте необхідні знання для подальшої роботи у малих групах.

Після лекції ви отримаєте домашнє завдання, яке обов'язково потрібно буде виконати.

Також я розподілю всіх студентів курсу в малі групи, в яких ми будемо працювати індивідуально з вашими запитами та завданнями.
Етап III
Робота в малих групах та досягнення результату
Протягом тижня після закінчення теоретичної частини розпочнеться робота у малих групах. Я перевірю ваше домашнє завдання, і ми почнемо роботу з вашими бізнес-завданнями.

Раз на тиждень протягом трьох місяців ми будемо зустрічатися у малих групах та працювати над вашими результатами. Кожен студент курсу отримає повноцінну увагу, відповіді на запитання та рекомендації щодо досягнення успіху у фотографії на підставі ваших цілей та прогресу, що динамічно змінюється, у становленні вашого фотобізнесу.
Етап IV
Зустріч випускників
10 жовтня ми зустрінемося повною групою і ви матимете можливість презентувати свої результати та висновки перед аудиторією
Вимоги до учасників ментор-програми
Якщо ви та ваше портфоліо відповідає вимогам нижче, ви можете подавати заявку на навчання
1
Практика у фотографії – від півроку та більше
Якщо ви тільки почали вивчати фотографію, я рекомендую утриматися від участі в цій програмі
2
Наявність портфоліо та активних профілів у соціальних мережах
Я рекомендую мати в портфоліо не менше десяти робіт і аккаунти, що активно наповнюються, в соціальних мережах
Вартість участі у майстер-класі
Хобі
Для тих, хто хоче просто послухати теорію
US$125
Участь у лекціях з теорії

Робота у малих групах

Індивідуальна робота

Особиста консультація

Повернення грошей у разі відсутності результату

Сертифікат про закінчення
Записуюсь
Індивідуальний
Індивідуальна робота у форматі викладач-студент
US$545/месяц
Участь у лекціях з теорії

Робота у малих групах

Індивідуальна робота

Особиста консультація

Повернення грошей у разі відсутності результату

Сертифікат про закінчення
Записуюсь
Олександр Сляднєв
Фотограф, автор майстер-класу
Член Української Асоціації Професійних Фотографів (UAPF)
У сотні найкращих фуд-фотографів світу за версією The British Journal of Photography
Автор кулінарних книг, відмічених виданнями New York Times та Washington Post
У портфоліо – сотні ресторанів з Мішленівськими зірками та найкращі шеф-кухарі світу

www.slyadnev.com
Відгуки студентів
Хочу поділитися чудовими враженнями після вчорашнього майстер-класу зі створення успішного фотобізнесу за 90 днів. Перший день був присвячений основам, тому базису на який спиратиметься весь подальший фотобізнес. Наприкінці першого дня Домашнє завдання.
Так саме так, багато важливих питань на які потрібно буде щиро відповісти, але не цього ж вечора краще на наступний день, проаналізувавши отримані знання першого дня. Тоді відповіді на запитання почнуть мене свідомість.
Другий день розпочався з анонімного розбору домашніх завдань, це було чудово, нам вказали на наші промахи у постановці цілей, про те, що мріяти і планувати це зовсім різні поняття. Другий день більш насичений інформацією, аналітика, графіки, планування.
До кінця другого дня Саша поставив вектор як зі звичайного кнопконожника вирости до власного бізнес-проекту. Ділився власним досвідом та курйозними історіями. По закінченню отримали перевірену покрокову методику, як побудувати фото-бізнес.

Ігор Дудчак
фотограф
Вітання всім!! Шалено рада, що пощастило потрапити на майстер-клас Олександра! :) Позитивна та легка атмосфера, сам Сашко, як викладач – просто казка!
Вміє подати матеріал так, щоб потім хотілося йти далі і відбувається це якось природно і без жодного напруження :) Величезна подяка за нові знання

Natalia Rogut
фотограф
Хочу висловити подяку Олександру за проведення майстер-класу з маркетингу. Я отримала для себе відповіді на багато питань. Упевнена, що будь-який фотограф, навіть дуже досвідчений, знайде багато цікавого і навіть буде здивований, скільки інструментів можна використовувати для розвитку не тільки самого себе, але й індустрії в цілому.
Мені дуже подобається ставлення Олександра до всього, що робить. Я бачу пристрасне та небайдуже ставлення до своєї справи, бажання навчити, донести та допомогти знайти себе.
Olena Oskina
фотограф
Хочу сказати про винятково позитивні враження від дуже цікавого, корисного, а головне, що мотивує до дії майстер-класу «Створи свій фотобізнес за 90 днів»!
Вся інформація структурована, чудова подача та чудова атмосфера :)
Олександре, дякую ще раз за досвід, яким ти ділишся!
Vera Olshanskaia
фотограф
У листопаді брала участь у майстер-класі зі створення фотобізнесу. При нагоді, хочу подякувати за чудово викладений матеріал та натхнення.
Після закінчення занять ти надсилав матеріал, а також давав доступ до документів. Це круто! Ще раз вдячна за те, що так уміло та професійно підходиш до питання подачі матеріалу.
Margarita D
фотограф
Бажаєте більше відгуків? Дивіться Google Відгуки или Facebook
Дайте відповідь на кілька питань
Після заповнення форми ми з вами зв'яжемося
Посилання на портфоліо
Якого месенджера ми можемо з вами звязатися?
Ми не передаємо ваші дані третім особам. Нам потрібні ваші контакти тільки для зв'язку з вами
Дайте відповідь на кілька питань
Після заповнення форми ми з вами зв'яжемося
Посилання на портфоліо
Якого месенджера ми можемо з вами звязатися?
Ми не передаємо ваші дані третім особам. Нам потрібні ваші контакти тільки для зв'язку з вами
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
У нас є два способи оплати. Liqpay та оплата на карту Приват Банку.
  1. При виборі Liqpay після заповнення форми ви перейдете на сторінку сервісу Liqpay від Приват Банку, де зможете оплатити, використовуючи картку Visa або Mastercard
  2. При виборі на картку Приват Банку ми зв'яжемося з вами протягом дня та передамо номер картки для оплати.
Увага: у разі оплати за допомогою Liqpay у доларах або євро можлива невелика зміна суми як у плюс, так і мінус у зв'язку з тим, що сервіс приймає оплату в гривні. Щоб цього уникнути, вибирайте пункт оплати готівкою і ми у листуванні знайдемо оптимальний спосіб оплати
Payment method
Ми не передаємо ваші дані третім особам. Нам потрібні ваші контакти тільки для зв'язку з вами
Made on
Tilda