ОНЛАЙН КУРС
Дорогами великих майстрів
Курс, за допомогою якого ви навчитеся складати композицію та зрозумієте, чому одні фотографії подобаються, а інші ні. У курсі немає банальних правил, є лише поглиблені рішення, застосовуючи які, ви подивіться на світ іншими очима і станете створювати глибокі, сповнені змісту (та комерційно успішні) фотографії.
 • Відеокурс онлайн
  Відразу після покупки ви отримуєте доступ до 14 відео уроків, які зможете дивитися в будь-який зручний час і в будь-якому зручному для вас місці.
  Заварюйте улюблений чай, влаштовуйтесь зручніше та починайте вивчати композицію. Це буде дуже цікаво.
  1
 • Домашні завдання
  Після кожного уроку цікаві домашні завдання. На вас чекають інтерв'ю з видатними фотографами, ваші улюблені фільми та серіали, на які ви дивитися зовсім інакше після уроків цього курсу та додаткові майстер-класи від відомих режисерів та фотографів.
  2
 • Практика у композиції
  Завдяки цікавим завданням, ви практикуватимете композиційні рішення не лише за допомогою камери, а й сидячи (або лежачи) на дивані.
  Адже ви отримаєте відмінну технологію закріплення одержаного матеріалу за допомогою цього курсу.
  3
Увага
Матеріал курсу був записаний до лютого 2022 року російською мовою. Я і моя команда робить все, щоб перекласти курс українською якнайшвидше, але нам на це потрібен час. Після того, як ми це зробимо, обов'язково сповістимо вас і ви зможете переключитися на українську. Слава Україні!
Навіщо вивчати композицію
Композиція – це насамперед технологія, за допомогою якої ви в рази покращите свої фотографії. Адже далеко не секрет, що решта всіх областей фотографії, такі як світло, експозиція, колір і навіть вибір об'єктиву – це складові частини композиції.

Вивчення композиції – складне завдання, т.к. у світі дуже мало фотографів, які можуть пояснити вам щось більше за основи. Більшість із них просто не знають чогось більшого, а якщо й знають, то тримають це в секреті.

Техніки, яким навчають у фотошколах, такі як, наприклад, правило третіх та правило перспективи, не дозволять вам розкрити свій справжній потенціал. Вони приведуть вас на темну дорогу створення посереднього мистецтва. А якщо ви хочете стати фотографом зі світовою популярністю, вам необхідно копати глибше, щоб отримати якісні знання.
Для кого цей курс
Техніки володіння композицією, які ви вивчите в цьому курсі, застосовують такі фотографи, як Енні Лейбовіц, Девід Лашапель, Андреас Гурскі, Себастьян Салгаду та багато інших. Це інструменти елітних фотографів та серйозні фотографи повинні знати їх, якщо вони хочуть підняти своє мистецтво на рівень майстра.

Шлях фотографа не обов'язково має бути суцільною боротьбою, якщо у вас під рукою є якісні знання. Хіба ви не бажаєте, щоб у вашій творчості була іскра майстрів?

Інвестуйте у свою фотографію, в себе і для себе, для людей, які будуть насолоджуватися вашими кадрами через віки. Ніколи не пізно!
Зміст курсу
1
Вступ. Вчитися у майстрів (3:23)
2
Аналіз картини "Німфа і сатир" Вільяма-Адольфа Бугро і як використання цієї технології покращить ваші фотографії (5:36 )
3
Як знайти стиль зйомки за допомогою трьох кроків (3:46 )
4
Чому фотографу необхідна своя, унікальна постановка світла (2:38)
5
Принцип роботи світла та його вплив на композицію (4:17)
6
Що таке велика область контрасту і як вона допомагає посилювати залучення глядача до кадру (5:02 )
7
Взаємини об'єкта зйомки та фону. Правила, які спростять вам створення кадру (2:54)
8
Що таке динамічна симетрія і як її застосовувати у фотографії (2:50)
9
Що таке домінантна діагональ і як працювати з композиційними сітками (2:25)
10
Як створення та керування повітряним простором допомагає кардинально змінити сюжет кадру (3:23 )
11
Що таке арабеска в композиції та де її застосовувати (3:38)
12
Чому так важливо укласти об'єкт зйомки в геометричні фігури (3:59 )
13
Як створювати повітряну перспективу та керувати балансом у кадрі (7:43 )
14
Висновок. Боротьба Ейнштейна (4:09)
Вартість курсу
1150 грн
14 відеоуроків
12 домашніх завдань
Доступ у будь-який час
Сертифікат про закінчення
Записуюсь
Click to order
Total: 
Ваше имя и фамилия
Ваш Email
Ваш номер телефона
Made on
Tilda