fbpx

Фотоакадемія

Олександра Сляднєва

Статті

Вирішила покращити свої навички зйомки предметної та фуд-фотографії, щоб розвинути маленький онлайн-бізнес. В результаті, окрім нових навичок, покращила вигляд і прибутки власного магазину, отримала нову професію комерційного фотографа та ідею видати естетично-красиву книгу з власними роботами і традиційними рецептами.
Вибір фотоапарата — важливий крок для початківців. У статті ви дізнаєтесь, як вибрати ідеальний фотоапарат для різних потреб: від зйомок для себе до професійної фотографії. Зрозумійте, які переваги у бездзеркальних камер, важливість запасних батарей та SD-карток, і чому Fujifilm X100V може стати вашим найкращим вибором. Отримайте корисні поради, які допоможуть уникнути помилок та зробити правильний вибір техніки для вашого успіху у фотографії.
Ви можете уникнути найпоширеніших помилок фотографів-початківців. Ця стаття розкриває дев'ять основних проблем, з якими стикаються новачки, включаючи недооцінку своїх послуг, неправильне використання спалаху, відсутність підготовки до зйомки та страх перед замовниками. Дізнайтеся, як уникнути цих нюансів і створити професійні та якісні фотографії з першого разу. Перетворіть свої помилки на цінний досвід і досягайте успіху у світі фотографії.
Дізнайтеся, з чого почати свій шлях у захоплюючій професії фотографа разом з Олександром Сляднєвим. У статті розглядаються ключові кроки, які необхідно зробити: від вибору камери до розвитку навичок композиції та освітлення. Знайдіть свою нішу, навчіться заробляти на своїх знімках та отримайте корисні поради від експерта.
Відкрийте для себе секрети професійної food-фотографії зі смартфоном. У цій статті Олександр Сляднєв ділиться порадами, як створити ефектні знімки їжі, які захоплюють погляд та пробуджують апетит. Дізнайтеся про важливість налаштувань камери, правильного фону та освітлення. А також про те, як передати атмосферу і розповісти історію через фото.
Відкрийте для себе безліч можливостей заробітку у світі фотографії разом з Олександром Сляднєвим! У статті ви знайдете 53 ефективні способи монетизації вашої фотографічної майстерності, від роботи з приватними клієнтами до створення унікальних нішевих послуг. Дізнайтеся про плюси і мінуси кожного методу та виберіть найкращий шлях для розвитку вашого бізнесу.
Відкрийте секрети успіху в фотографії разом. Дізнайтеся, чому регулярність і різноманітність практики є ключем до професійного росту. Отримайте цінні поради щодо зйомки, вибору кадрів та роботи зі світлом. Читайте, як унікальність та нестандартний підхід можуть виділити ваші роботи серед інших.
Дізнайтеся все про ціноутворення фотосесій. Розкриємо основні чинники, що впливають на вартість: професіоналізм і досвід фотографа, тривалість зйомки, вибір локації та додаткові послуги. Відкрийте секрети, як знайти найкраще співвідношення ціни та якості, та отримайте максимальний результат від своїх інвестицій у фотозйомку. Візьміть собі в озброєння ці поради, щоб сформувати справедливу ціну і для клієнтів і для себе.
Навчіться використовувати композицію, світло, та колір для створення апетитних знімків, що захоплюють уяву. Вивчіть важливість гармонії золотого перерізу і чисел Фібоначчі, а також відкрийте секрети створення атмосфери за допомогою додаткового реквізиту та ракурсів. Створіть власну історію через об'єктив та завоюйте серця глядачів своєю оригінальністю та майстерністю.
Шість ключових порад для організації ідеальної портретної зйомки. Від створення унікальної ідеї та вибору моделі до планування графіка і домовленостей з локаціями – ця стаття охоплює все. Ви дізнаєтеся, як знайти натхнення на Pinterest, підготувати відповідні образи та створювати ескізи для кращої композиції. Відкрийте для себе секрети професійної портретної фотографії, які допоможуть вам зекономити час і досягти вражаючих результатів.
Дізнайтеся, як правильно підготуватися до зйомок, вибирати обладнання та налаштування, щоб кожен кадр був унікальним та незабутнім. Отримайте поради щодо композиції, світла та обробки фото, які допоможуть вам вловити найкращі моменти ваших подорожей.
Відкрийте секрети роботи зі світлом у фотографії. Дізнайтеся, як правильно використовувати природне та штучне освітлення, уникати плоских кадрів і створювати об'ємні зображення. Ми розгляytмо важливість правильного вибору часу для зйомки, роботи з відбивачами та застосування світлофільтрів. Ці поради допоможуть вам уникнути типових помилок і вдосконалити свої навички, щоб ваші фотографії завжди були на висоті.