fbpx

Індивідуальна консультація

Олександра Сляднєва

Календар з вільними датами

Отримайте відповіді на свої питання

візьміть досвід професійного фотографа із топ-100 кращих у світі і засновника найкращої онлайн фотошколи 2023

Для фотографів, яким потрібно розкласти все по поличках, зрозуміти і розібрати свою проблему. Для спеціалістів зі сфери фотографії, які хочуть грамотно реалізуватись 

з яким запитом ви можете прийти

допомога у формуванні портфоліо за потрібним запитом

Портфоліо першим вас продає замовнику, тому важливо знати портрет свого замовника і його запит. Корисно мати кілька готових портфоліо під різних клієнтів

розбір ваших робіт

Ви готуєте і надсилаєте мені свої роботи і ми розбираємо їх наживо. Я зможу підсвітити ваші сильніші сторони і порадити, як їх правильно розвивати. Підкажу ваші помилки у роботах. Навчу їх бачити і уникати 

Морально-психологічні питання, які стосуються професії фотографа

Ви можете бути відверті зі мною у своїх складнощах, страхах, та проблемах. Спецосвіта, 16-річний досвід фотографа  і 2000+ студентів можуть бути корисними

Питання про будь-яку тему фотографії

Секрети вибору і налаштування будь-якої техніки. Вибір і поєднання освітлення. Підготовка до фотосесії. Робота з окремими типами клієнтів, з командою, з моделями. Робота з композицією, колористикою і т.п.

Вузьконаправлені питання по окремих нішах

Вибір ніші. Пошук клієнтів у конкретній спеціалізації. Специфіка роботи у вашому напрямку роботи. Тренди. Пошук натхнення і креативу

рекомендації щодо просування у своєму місті, країні

Ви розповідаєте мені де знаходитись і за яких умов, які маєте цілі в професії. Я пропоную план заробітку і розвитку з вашими ввідними даними і навичками

підбір навчання

Якщо ви хочете навчатися фотографії, обрати або змінити спеціалізацію, але не знаєте де, як і що обирати, проконсультую і порекомендую справді якісні курси

консультація щодо масштабування в професії

Коли відчуваєте, що вперлися в стелю у фінансовому або кар’єрному розвитку, але куди рухатися і що змінити не розумієте

розбір складних випадків або окремих кейсів

Розберемо ваш досвід, якусь фотосесію або співпрацю. Ми обговоримо результативність випадку і сценарії покращення

Вартість консультації

30 хвилин

тривалість

1 година

тривалість
ЧИ МОЖНА ПІСЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ ОТРИМАТИ ЇЇ ЗАПИС?

Так. Через 1 день після консультації вам на телеграм буде надіслано запис екрану з нашої зустрічі. 

Якщо ви не фотограф, але працюєте у сфері дотичній до фотографії і вам цікава моя думка або потрібна порада, ви теж можете прийти на консультацію. Зрештою, записуючись на консультацію, кожен клієнт прописує питання, які його цікавлять. Тому, якщо я бачу, що не зможу допомогти, обов’язково повідомлю.

Роботи ви додаєте у спеціальному полі, при реєстрації через сервіс Calendly, куди ви потрапите натиснувши кнопку “Купити”.

Я розмовляю вільно українською та російською мовами, тому спілкуватися можемо на будь-якій з них.

Зустріч буде проходити у .Це простий і зручний для всіх сервіс, перевагою якого є можливість робити запис зустрічі, який ви отримаєте через день, після консультації.

Як оплатити послугу?

Оплату здійснити можна з допомогою карток Visa або MasterCard. Натиснувши кнопку покупки, сайт переносить вас у сервіс Calendly. Там ви обираєте зручну для вас дату і час зі списку вільних, заповняєте невеличку анкету і тиснете кнопку Оплатити. Вносите дані картки, як при звичайній покупці онлайн і здіснюєте оплату індивідуальної консультації. 

Важливо!!!

1.Переконайтесь, що на вашому рахунку достатньо коштів для оплати.

2.Деякі поля в анкеті є обов’язковими і якщо їх не заповнити, кнопка покупки не активується.

Зустріч буде проходити у zoom. Це простий і зрозумілий сервіс, з можливістю робити якісний запис екрану.

Консультація може бути перенесена на інший час:

1.Якщо ви сповістили найпізніше за годину до початку консультації про те, що не можете з’явитись.

2.Якщо виникли непередбачувані обставини, пов’язані зі станом здоров’я, пересуванням або вашою безпекою.

3.Якщо виникли технічні проблеми зі зв’язком.

Попередити можна, написавши мені в телеграм або моєму помічнику @nos_fit.

Консультація не переноситься, якщо ви ніяк не попередили про причину відсутності до, під час чи після 3 днів з дати призначеної зустрічі.

Я завжди говорю по суті. Тому зроблю все, щоб задовільнити будь-який запит за відведений час. Та за потреби, індивідуальні умови і вартість ви можете обговорити з моїм помічником Анною @nos_fit, написавши у телеграм.

Пишаюсь своїми студентами

А вони відповідають взаємністю

Анна комісарова

dyzajn bez nazvanyya 1
Випускниця

Це більше ніж навчання. Це дійсно новий рівень під керівництвом не просто вчителя, а ментора, психолога, мотиватора. Він розширює горизонти мислення, допомагає знайти нестандартні рішення, підтримує і направляє. Рада, що вчусь у такого успішного досвідченого фотографа і всі знання його взяті не з теорії, а добуті та перевірені довгою практикою. На мою думку, це безцінно. Я отримую дуже грамотний професійний супровід від наставника. Мені допомагають повірити в себе і свої сили. На цьому етапі навчання ми вже вміємо чудово знімати, а тепер слід навчитися себе продавати, як професіонала. Саме для цього даний курс мені потрібен.
Я відчуваю велику вдячність своєму наставнику, бо він мене мотивує і надихає постійно. Та головне, я маю вектор руху і впевнено їду ним.
Направду, пишаюся, що вчусь саме у цій школі. Я дуже рада, що колись послухала свою американську подругу, яка радила іти до Сляднєва, бо він «запалить у мені вогонь». Він це зробив.

Ірина Пугач

irina pugach
Випускниця

На просунутому рівні я почала думати і бачити ширше, аналізувати все, що мене оточує. Кожну локацію, інтерʼєр, модель я аналізую як портретний фотограф і одразу бачу де і який кадр вийде добре. Саме після курсу Олександра Сляднєва я стала сміливо називати себе портретним фотографом і заробляти в цій професії. 

Оксана Дрешпак

2
4 місяць навчання Початкового рівня

 Я прийшла з переконанням, що маючи дорогу камеру, я зможу швидко і гарно знімати. Я зрозуміла, що помилялась і з правильними навичками можна круто знімати навіть на телефон. Просто прозріла, коли дізналася, що найкрасивіші пафосні насичені предметні та фуд-фотографії насправді складенні за певними композиційними схемами. 

Уроки були дуже насиченими, але цікавими. Але найцінніше – це зворотний звʼязок. В Олександра до кожного індивідуальний підхід: у кожного своє завдання, яке має розкрити сильні сторони і пропрацювати слабкі.

Наталія Волкова

Volkova portrait2
Випускниця

Коли йшла вчитися фотографії, я бачила себе портретним фотографом. Але це мені не вдавалось так добре, як би я хотіла. Але, мені класно вдавалось знімати фуд-композиції. І в потрібний момент наставник підсвітив мені, що не завжди складається так, як ти уявляєш. Доля може готувати для тебе дещо краще. Тому, я обрала для себе спеціалізацію фуд-фотографа. 

Олександр підмітив, що мої роботи об’єднує певний стиль під назвою “голландський натюрморт”. Я переживала, що така вузька ніша не може бути популярною. Та, як фуд-фотограф, роботи якого будуть презентувати колекції українських дизайнерів на Milan Fashion Week 2024, можу сказати, що переживати не варто.

Марина Люкшина

1 1
4 місяць навчання Просунутого рівня

Практичні заняття з Олександром Сляднєвим стали для мене надкорисними. На початку я завжди трохи шокована і думаю, що точно так ніколи не зможу. А далі намагаюся якось відтворити те, що побачила, кілька разів пробую і таки виходить. Це такий кайф — коли виходить. Кажуть, дофамін вивільняється через таке, тому відчуття просто неймовірні. Приходить усвідомлення, що насправді все можливо. Варто просто вчитися у тих, хто вміє більше ніж ви і може вам зрозуміло пояснити. Для мене, це Сляднєв.