fbpx

Безпека платежів
та умови повернення

Платежі. Оплата банківською картою онлайн

Наш сайт підключений до інтернет-еквайрингу і Ви можете оплатити Товар банківською картою Visa або Mastercard. Після підтвердження обраного Товару відкриється захищене вікно з платіжною сторінкою Wayforpay, де Вам необхідно ввести дані Вашої банківської картки. Надійність Wayforpay підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

Якщо Ваш Банк підтримує цю технологію, Ви будете перенаправлені на його сервер для додаткової ідентифікації. Інформацію про правила і методи додаткової ідентифікації уточнюйте в Банку, що видав Вам банківську картку.

Гарантії безпеки

Платежі в Wayforpay виконуються в рамках тристадійної схеми верифікації:

при здійсненні транзакції у платника запитуються повні реквізити картки (номер картки, термін дії картки, код CVV)
операція підтверджується ОТП, який приходить на мобільний телефон користувача

також операція підтверджується за допомогою 3-D Secure. Для додаткової автентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure.

Wayforpay не передає дані Вашої картки нам та іншим третім особам. Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure. У разі, якщо у Вас є питання щодо здійсненого платежу, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів за контактами на сайті Wayforpay

Безпека онлайн платежів

Надана Вами персональна інформація (ім’я, адреса, телефон, e-mail, номер кредитної картки) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані Вашої кредитної картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.

Усі операції з платіжними картками відбуваються відповідно до вимог VISA International, MasterCard та інших платіжних систем. Під час передачі інформації використовуються спеціальні технології безпеки карткових онлайн-платежів, обробка даних ведеться на безпечному високотехнологічному сервері процесингової компанії.

Умови повернення

Щоб забронювати місце на одному із заходів Фотоакадемії, необхідно внести 100% передоплату.

Повернення у зв'язку зі скасуванням заходу

Якщо майстер-клас, курс або будь-який інший захід Фотоакадемії було скасовано або перенесено з вини організаторів або з вини команди фотошколи, учасник може повернути гроші за оплачений захід. Якщо ви оплачували післяплатою або онлайн через систему Wayforpay, сума повернення складе 100%. Повернення відбувається протягом 5 робочих днів. Ви також можете обміняти цю суму на купівлю інших продуктів і заходів Фотоакадемії.

Повернення на вимогу, не пов'язану з виною Фотоакадемії

Якщо у вас змінилися плани або є інші причини, чому ви не можете відвідати захід, ви можете повернути гроші за захід, якщо повідомите про своє бажання повернути грошові кошти не менше ніж за тиждень до заходу. В іншому випадку, гроші поверненню не підлягають.

Якщо ж ви оплачували онлайн через систему Wayforpay, сума повернення складе 92,5% (з урахуванням комісії системи Wayforpay і 5% податку).

Якщо ви оплачували післяплатою, сума повернення складе 95% (з урахуванням 5% податку). Повернення відбувається протягом 5 робочих днів. Ви також можете обміняти цю суму на купівлю інших продуктів і заходів Фотоакадемії.

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на певні заходи Фотоакадемії можуть підлягати обміну, але не підлягають поверненню. Ви можете обрати захід, ціна якого буде еквівалентна ціні іншого заходу. Якщо захід, що підлягає обміну, був дорожчим, залишок грошей буде доступний вам упродовж року і перебуватиме на вашому учнівському рахунку Фотоакадемії Олександра Сляднєва. Ви також можете доплатити і взяти участь у заході, ціна якого перевищує суму сертифіката.