fbpx

Фотоакадемія

Олександра Сляднєва

Курси

Вибір спеціалізації

Швидкий старт у професію

Спробуєте себе у рекламній зйомці. Попрацюєте з професійною моделлю в студії, на локації, в інтер’єрі. Розберете поняття контрового світла і контрастів у портретах. Навчитесь знімати з контровим світлом та протилежними контрастами. Навчитесь працювати з командою в планувати зйомки.

Оригінальна ціна: 19950,00 ₴.Поточна ціна: 9950,00 ₴.

Вивчайте глибоко та професійно портретну спеціалізацію фотографії. На цьому курсі ви навчитесь працювати з різними людьми: від маленьких діток до професійних моделей. Отримаєте навички зйомки портретів за різних умов для фотографа. Дізнаєтесь, як розкрити кожного для реалізації його запиту у фотосесії. Створите свої перші професійні знімки, як портретний фотограф і зможете комфортно працювати на комерційних зйомках.

Оригінальна ціна: 23950,00 ₴.Поточна ціна: 11950,00 ₴.

Якщо ви зовсім не маєте досвіду у фотографії, але хочете стати саме фуд-фотографом, ми навчимо вас потрібній базі із практичними заняттями в напрямку фуд. На цьому курсі ви поступово розберетесь в усіх налаштуваннях, обладнанні, принципах зйомки їжі та різних продуктів. Створите свої перші грамотні напівпрофесійні фуд-знімки.

Оригінальна ціна: 19950,00 ₴.Поточна ціна: 9950,00 ₴.

Ґрунтовний курс по фуд-фотографії для людей з базовими знаннями про фотографію і з розумінням принципів цієї спеціалізації. Тут ви заглибитесь у спеціалізацію фуд і навчитесь професійно знімати продукти та їжу у будь-якій формі, стані, освітленні чи процесі. Ваші навички дозволять вам почати співпрацю з ресторанами, кулінарними блогами та видавцями, продуктовими брендами і навіть, із шеф-поварами.

Оригінальна ціна: 23950,00 ₴.Поточна ціна: 11950,00 ₴.

Смарт Курси

Те, що допоможе вам стати краще

Отримайте надійну базу для початківця у професійній фотографії, розібравшись з роботою світла, кольору, композиції. Навчіться мислити та аналізувати інші роботи, як професійний фотограф з користю для себе та своєї кар’єри.

Оригінальна ціна: 4950,00 ₴.Поточна ціна: 2450,00 ₴.

Отримайте глибокі знання фотографії та навички сервісу та співпраці з клієнтами і брендами на високому рівні. Це забезпечить вам високі гонорари, задоволення від роботи та стрімкий розвиток вашої кар’єри. Навчіться створювати захоплюючі композиції та використовувати найсучасніше обладнання для досягнення бездоганних результатів.

Оригінальна ціна: 4950,00 ₴.Поточна ціна: 2450,00 ₴.

Навчіться аналізувати мистецькі роботи відомих художників, щоб розвивати власну надивленість та відчуття композиції у своїх роботах. Дізнайтесь про секрети всесвітньовідомих творів мистецтва, які надихають досі митців з різних сфер і навчають побудові цікавої глядачу композиції.

Оригінальна ціна: 4950,00 ₴.Поточна ціна: 2450,00 ₴.

Навчіться бачити кадр і за лічені хвилини формувати сучасні композиції з продуктів, страв чи предметів, знімаючи на телефон або камеру.

Оригінальна ціна: 6950,00 ₴.Поточна ціна: 3450,00 ₴.

Вивчіть та отримайте навички роботи з усіма типами освітлення в фуд-фотографії. Відкрити можливості, які дає вам поєднання різних типів світла

Оригінальна ціна: 6950,00 ₴.Поточна ціна: 3450,00 ₴.

Навчитесь прогнозувати свій майбутній портретний кадр і за лічені хвилини формувати стильні й ефектні композиції за участю професійних моделей чи простих людей.

Оригінальна ціна: 6950,00 ₴.Поточна ціна: 3450,00 ₴.

Отримайте навички роботи з усіма типами освітлення у портретній фотографії. Відкрийте можливості, які дає поєднання різних типів світла

Оригінальна ціна: 6950,00 ₴.Поточна ціна: 3450,00 ₴.

Дізнайтесь, як фотографу видавати книги і отримувати з них постійний пасивний прибуток на платформі Amazon

Оригінальна ціна: 12950,00 ₴.Поточна ціна: 6450,00 ₴.

Фундаментальні курси

Ваша база у професії фотографа

Отримайте якісну база для професії фотографа і перших комерційних замовлень з допомогою навчання з наставництвом. Ви навчитесь композиції, підбору освітлення, роботі з фото обладнанням і сформуєте багато hard та soft скілів, потрібних фотографу. Спробуєте різні напрямки фотографії і зможете заробляти у професії прямо під час навчання.

Оригінальна ціна: 14850,00 ₴.Поточна ціна: 5950,00 ₴.

Запрошуємо на навчання фотографів, які вже мають базові знання  і готові заробляти на зйомках людей від 3000 грн\год в індивідуальних фотосесіях чи для брендів. На курсі ви набудете професійних навичок портретного фотографа: для різних типів зйомок і за різних умов. Сформуєте правильне комерційне портфоліо, яке продаватиме ваші послуги.

Оригінальна ціна: 19850,00 ₴.Поточна ціна: 7950,00 ₴.

Приходьте навчатися одній з найдорожчих спеціалізацій у фотографії. На глибокому навчанні з наставництвом ви навчитесь знімати їжу та продукти для брендів, магазинів, ресторанів, кулінарних книг чи блогів. За 4 місяці сформуєте власне комерційне портфоліо фуд-фотографа, яке буде продавати ваші послуги лояльним клієнтам.

Оригінальна ціна: 19850,00 ₴.Поточна ціна: 7950,00 ₴.

Отримайте навички розвитку управління та розвитку свого фотобізнесу, як професійний фотограф і заробітком від 1500$. Дізнайтесь, як заробляти більше у професії фотографа. Отримуйте найдорожчих клієнтів, найкращі проекти та бренди. Отримайте алгоритм позитивних відповідей на публікації у відомих виданнях.

Оригінальна ціна: 14850,00 ₴.Поточна ціна: 5950,00 ₴.