ОНЛАЙН КУРС
Успішний фотобізнес за три місяці
Людей, які добре вміють фотографувати сотні тисяч – десятки з них у твоєму місті. Але справді успішних серед них – одиниці. Реальність така, що фотографу сьогодні мало добре знімати. Потрібно ще вміти правильно продавати свої послуги.
 • Відеокурс онлайн
  Одразу після покупки ви отримуєте доступ до 35+ відеоуроків, які зможете дивитися в будь-який зручний час і в будь-якому зручному для вас місці.

  Заварюйте улюблений чай, влаштовуйтесь зручніше та починайте вивчати бізнес у фотографії. Це буде дуже цікаво.
  1
 • Додаткові матеріали
  Також ви отримаєте додаткові матеріали: лайфстріми, документи, договори, чеклісти, які сильно просунуть вас вперед на шляху вашої побудови успішного комерційного бренду.

  Вам не потрібно шукати та адаптувати під себе нічого, всі рішення вже готові та готові для вас із коробки.
  2
 • Ваш результат
  Цей відеокурс створює результат, у цьому вже переконалися 100+ учнів, які завдяки йому підвищили свої прибутки.

  Все, абсолютно всі уроки та додаткові матеріали підготують вас до роботи з комерційними клієнтами та дозволять вийти на місячний дохід у 1500$.
  3
Увага
Матеріал курсу був записаний до лютого 2022 року російською мовою. Я і моя команда робить все, щоб перекласти курс українською якнайшвидше, але нам на це потрібен час. Після того, як ми це зробимо, обов'язково сповістимо вас і ви зможете переключитися на українську. Слава Україні!
Робити гроші на фотографії – це не просто
Багато фотографів навчаються добре знімати. І більшість у цьому процвітає. Але помилка більшості в тому, що вони не звертають увагу на те, що, крім шедевральних знімків, треба ще й уміти продавати. Адже фотографії, хоч би якими ідеальними вони були, самі по собі не продають.

Фотограф повинен бути чудовим продавцем або найняти собі такого. Але брати собі в команду професіонала, вартість роботи якого може досягати кілька тисяч доларів - далеко не по кишені багатьом не тільки фотографам-початківцям, а й тим, хто вже не перший рік на ринку.

Тому залишається один шлях – вміти продавати свої послуги самостійно. Складати бізнес-мети, планувати рекламні стратегії та продавати, продавати та продавати.
Як можна заробити гроші на фотографії?
Ви можете вивчити десятки книжок з маркетингу, пробувати схеми, описані на тренінгах для продавців, але всі вони мають один загальний недолік - вони написані спільною мовою, яка застосовується для різних сфер продажу. Як товарів, і послуг.

Але ви не знайдете жодну профільну книгу, яка розповідає, як створити успішний фотобізнес.
Я структурував усі свої знання, всі прийоми, які допомогли мені стати по-справжньому успішним фотографом і готовий поділитися своїми знаннями за допомогою цього відеокурсу.

Здавалося б, мистецтво продажу – це темний ліс. І це справді так, якщо ви все робите на рівні інтуїції чи поверхневих даних. Але я не тільки каталогізував всю інформацію, яка допоможе вам вибудувати свій успішний фотобізнес, а й склав покрокове керівництво, завдяки якому ви зможете, присвячуючи в день кілька годин свого часу, налаштувати всі аспекти фотобізнесу буквально через 90 днів.
Чого ви навчитеся?
 • Прораховувати собівартість фотосесії та формувати адекватну ціну для замовників
  Багато фотографів-початківців не до кінця усвідомлюють собівартість фотосесії і не вміють правильно озвучувати ціни. Я розповім, як це робити, як працювати без демпінгу та видачі безпідставних знижок і дам вам спеціальний калькулятор прорахунку собівартості та цін на ваші послуги, завдяки якому ви зможете структурувати всі нюанси, з яких складається зйомка та зможете обґрунтувати ціну фотосесії перед замовником
 • Працювати з комерційним документообігом для кожного етапу спілкування з клієнтом
  Ви дізнаєтесь, коли необхідно укладати договори і як відбувається цей процес, навчитеся правильно брифувати замовника, дізнаєтесь, що таке тритмент фотографа, мудбоард та кей-віжуали. Як працювати з актами та додатками до договорів.

  Крім цього, ви отримаєте від мене весь пакет документів, які можуть стати вам у нагоді при створенні свого фотобізнесу.
 • Керувати командою та правильно делегувати завдання
  Далеко не секрет, що бренд фотографа – це завжди кілька людей, які, як сірі кардинали, часто залишаються у тіні. Я розповім вам, які помічники можуть бути у фотографів, на якому етапі вони потрібні і як правильно вибудовувати стосунки з ними, щоб від неправильних дій команди не постраждала ваша репутація.
 • Ставити довгострокові та короткострокові цілі та керувати ними
  Поставити собі глобальну мету бояться багато людей. І за багато років викладання я зрозумів, що це ще складно. Але саме ціль дозволяє вам з радістю прокидатися щоранку і рухатися вперед не дивлячись ні на що.
  Я навчу вас правильно ставити цілі та йти до них. Незважаючи ні на що.
 • Формувати свій бренд та вибудовувати pr-стратегію навколо нього
  Фотограф – це selfmade brand. Це творча людина, яка створює гарні фотографії. Але мало хто знає, що це ще й важка робота над підтримкою своєї репутації та багато, дуже багато організаційних заходів. Чи варто розвінчувати цей міф чи залишити все як є? Як правильно позиціонувати себе перед своїми замовниками та передплатниками у соціальних мережах? Як взагалі їх знаходити, цих передплатників? Я розповім вам про все, що стосується побудови свого бренду та підтримки репутації.
 • Працювати з запереченнями клієнта та підтримувати свою репутацію
  Чи часто вам доводилося чути банальне запитання від замовника: Чому так дорого? або – Що тут складного? Невже так складно прийти і все це зняти за невелику плату? А саме це має на увазі клієнт, промовляючи такі питання? Я зібрав основні питання клієнтів і дам вам інструкцію, як слід на них відповідати та розповім вам технологію, як працювати з іншими запереченнями, які можуть виникнути на етапі побудови фотобізнесу.
 • Розробляти бізнес-стратегії та тактичні прийоми стосовно фотографії
  Як формувати стратегію? Які бувають стратегії для фотографа? Якщо ви не можете відповісти на ці питання, то це означає, що незабаром ви зміните захоплюючий світ фотографії на щось більш приземлене, залишивши фотоапарат тільки для рідкісних поїздок з родиною на море і заробляючи на життя іншим. Але не переживайте. Я навчу працювати вас зі своєю стратегією, розповім про головні питання, які вона повинна містити і ви зможете розробити стратегію не лише на рік, а й на кожен день.
 • Формувати основні маркетингові повідомлення та позиціонувати свої послуги
  Завжди ціна на послуги фотографа є ключовим моментом вибору? Адже навіть якщо ви опустите свою ціну до непристойної, обов'язково знайдеться хтось, хто її опустить ще нижче. Як тоді відрізнятись від сотень конкурентів? Які є прийоми та технології, щоб питання ціни взагалі не стояло у пріоритеті у замовників, які зупиняють свій вибір на ваших послугах? Я розповім вам, як формувати свої основні маркетингові повідомлення та що треба зробити, щоб ви могли назавжди забути про такий фактор, як вибір за ціною.
 • Вибирати нішу та визначати
  цільовий ринок
  Вибір ніші – це один із ключових моментів у фотобізнесі. Чому це так важливо, як знайти свою спеціалізацію та які бонуси обіцяє це рішення? А ще, як аналізувати локальний ринок, ринок країни та як виходити на міжнародний.
 • Визначати портрет свого клієнта та які типи клієнтів зустрічаються у фотобізнесі
  Якщо ви зрозумієте портрет свого клієнта, то вам не доведеться відповідати на безглузді запитання та рекламувати свої послуги у холосту. Я розповім вам, як створювати цей портрет, якими вимогами він повинен відповідати і чому складання портрета свого клієнта – це дуже важливий крок у побудові свого фотобізнесу.
 • Розробляти воронку продажу та створювати продукти для кожного етапу відносин з клієнтами
  Працюючи з технологією воронки продажів, ви зможете в кілька разів підвищити ефективність свого фотобізнесу. Правильна робота з цією технологією дозволить продавати на кожному етапі взаємодії з вашим потенційним замовником. Я розповім вам, як працювати з воронкою та як вибудовувати маркетингові повідомлення для кожного етапу взаємодії.
 • Створювати рекламні повідомлення та керувати медіа-календарем
  Будь-який бізнес, у тому числі фотобізнес, вимагає систематизації. Хаотичні рекламні повідомлення можуть лише підірвати рекламний бюджет та зашкодити вашій репутації. Все це потрібно робити стабільно та на постійній основі. Я розповім, як розробити свій медіа-календар, як керувати ним і які додаткові послуги можуть бути вам корисні.
 • Розробляти інструменти для надпродажу та перетворювати клієнтів на постійні
  Більшість фотографів продають клієнту один раз свої послуги, навіть не підозрюючи, що є ще безліч перетинів сфер інтересів між фотографом та замовником. А крім того є ще й додаткові канали продажів одного і того ж зображення, якими може скористатися фотограф, при цьому не нашкодивши своєму основному клієнту. Я розповім вам про ці додаткові можливості, розповім також і про те, як зробити так, щоб клієнт з одноразового перетворився на постійного і став вашим рекомендатором.
 • Працювати з постановкою завдань для клієнта та з супровідною документацією
  Чи зустрічалися вам клієнти, які самі не знають чого вони хочуть? Або, навпаки, клієнти, які бояться звернутися до вас за своїми послугами, т.к. не знають, як правильно сформувати свою думку? Як визначити, чи варто з ними працювати, як правильно структурувати вашу взаємодію та прибрати стіну нерозуміння між фотографом та замовником? Я допоможу вам із цим, надавши спеціальний набір документів та розповівши детальну технологію роботи з такими клієнтами.
 • Створювати інфо-приводи, складати прес-релізи та працювати з медіа-китом
  Хочете потрапити на сторінки журналів чи стрічок новин? Для цього не обов'язково ставати політиком чи зіркою шоу-бізнесу. Для цього ніжно вміти створювати інфо-приводи. Я розповім вам, як це робити і як комунікувати з медіа та журналістами для успішної роботи над своїм PR
 • Налаштовувати рекламні повідомлення в соціальних мережах та пошукових системах
  У вас має бути рекламний бюджет і ви повинні витрачати гроші на рекламу. Нехай небагато, але це дозволить вам з кожним днем та з кожним місяцем розширювати свою аудиторію. Але як зробити так, щоб ці гроші не були витрачені даремно? Я допоможу вам налаштувати рекламну кампанію у соціальних мережах та пошукових системах.
Вартість курсу
6450 грн
35+ відеоуроків
12 додаткових матеріалів
28 домашніх завдань
Доступ у будь-який час
Сертифікат про закінчення
Записуюсь
Відгуки студентів
Більше відгуків
Click to order
Total: 
Ваше имя и фамилия
Ваш Email
Ваш номер телефона
Made on
Tilda