fbpx

Історія успіху

Ольга Рубанова

Перетворила свою материнську ніжність та любов до діток на ексклюзивну прибуткову спеціалізацію у фотографії.  Завжди бачила цей світ по-особливому. А тепер навчилась бачити і знімати своїх малесеньких моделей, як гостей з іншого чарівного світу. Незважаючи на дуже складний процес newborn фотосесій, завжди отримує неперевершений результат і ще більше натхнення творити.

rubanova olga

Newborn зйомки

Ще в юнності зрозуміла, що буде займатися фотографією. Але, поки не було змоги придбати фотоапарат, знімала на мобільний телефон, як і більшість початківців та любителів. Намагалась самостійно навчатися, спілкуватися на професійні теми з досвідченими фотографами. Але результати не задовільняли. Коли почала навчання у Фотоакадемії, то навіть не здогадувалась, що майбутнє їй приготувало дуже багато діток.

Щастя можна взяти в кредит

Любов до фотографії у мене прокинулася ще в інституті. Тоді я фотографувала все на мобільний. Потім у мене з’явився перший цифровий фотоапарат. Я все намагалася зробити фотографії з розмитим боком і, звичайно ж, нічого не виходило, милила задник за допомогою фотошопу.

2010 року взяла в кредит свій перший Canon. Щастя тоді було дуже багато! Фотографувала все поспіль! І котиків, і квіточки, і бджілок. Черпала інформацію з інтернету, спілкувалася з багатьма фотографами, влаштовувала фото прогулянки, робила фотосесії дівчат, хлопців, дітей і навіть зняла декілька весіль.

Як я прийшла до професійної фотографії?

Я завжди чіплялася до своїх знімків. Мені постійно хотілося зняти краще. А коли порівнювала свої роботи з роботами інших фотографів, то розуміла, що в мене не те. Хочеться бути кращою…

Так, в інтернеті натрапила на рекламу фото школи Олександра Сляднєва. Я бачила його роботи, я ними захоплювалася.

Відчула, що це та людина, у якої можу багато чого навчитися. Вирішила піти вчитися з нуля, щоб розкласти по поличках все, що я вже знаю, і додати ще багато нового.

У Фотоакадемії я знайшла відповіді на питання, що цікавили мене. Це навчання дало багато практики в студії і за її межами.

Фотографії Ольги Рубанової після навчання:

Newborn — фотографія

Чи бачу я різницю до школи та після? Так! Я стала більш впевненою в собі, працюю тільки в мануалі і баланс білого налаштовую вручну. Я перестала знижувати ціну за свою роботу, бо тепер точно знаю, чого вона варта. Але все одно, продовжую вчитися.

Наступним кроком було навчання нової зйомки. Зйомка новонароджених дітей від 5 до 14 днів. Зараз я намагаюся знімати лише дітей. Напевно тому, що я сама мама і шалено люблю малюків.

Це зовсім інший вид зйомок, він повністю відрізняється від того, що я знімала раніше, це складно і вимагає багато терпіння, часу (3-5 годин), багато аксесуарів, вкладень та підготовки. Та воно того варте. Особливо коли бачиш кінцевий результат!

Фотографії Ольги Рубанової після навчання:

Читайте інші
історії успіху

Вирішила покращити свої навички зйомки предметної та фуд-фотографії, щоб розвинути маленький онлайн-бізнес. В результаті, окрім нових навичок, покращила вигляд і прибутки власного магазину, отримала нову професію комерційного фотографа та ідею...
В навчанні так часто виходив зі своєї зони комфорту, що врешті сам створив унікальний проект для фотографів і любителів фотографії, де люди навчаються знімати щоразу в нових місцях планети і...
Перетворила свою материнську ніжність та любов до діток на ексклюзивну прибуткову спеціалізацію у фотографії. Завжди бачила цей світ по-особливому. А тепер навчилась бачити і знімати своїх малесеньких моделей, як гостей...