fbpx

Історія успіху

Сергій Онишко

В навчанні так часто виходив зі своєї зони комфорту, що врешті сам створив унікальний проект для фотографів і  любителів фотографії, де люди навчаються знімати щоразу в нових місцях планети і далеко від власної зони комфорту. Незвичайний підхід, поєднаний з практикою, створює надзвичайні незабутні враження і навички, водночас.

sergii onyshko

Подорожі та фотографія

Завжди хотілось проявити себе якось в творчості — фотографія підійшла ідеально. А школа Олександра Сляднєва допомогла реалізувати себе у професії фоторафа. Методом “спробувати все” знайшов свою нішу і придумав крутезний проект, де поєднав улюблені подорожі і фотографію.

Я просто не вмів малювати

Моє захоплення фотографією почалося з банальної досади — я абсолютно не вмів малювати! І в цьому випадку, камера дозволила мені “перестрибнути” цей бар’єр. Як і у всіх новачків, у мене була “всеїдність”, я знімав усе, що бачив: і павучків, і квіти, і друзів, і архітектуру… Такий підхід дозволяє знайти улюблений жанр і вже в ньому розвиватися далі. Мені дуже подобалися зйомки людей (портрети та жанрові сцени). А ще, природні ландшафти.

Згодом пейзажі стали моїм творчим захопленням, а зйомка людей перетворилася на професійну діяльність: фотозйомка святкових подій та міський репортаж. На сьогоднішній день, вже 11 років я займаюся професійною фотографією.

Моє захоплення в юності поезією знову проявилося в тому, що я почав писати статті про подорожі і згодом почав друкуватися в журналах “Міжнародний туризм”, “Digital Photographer”, “Forbes”, “Ваше весілля”, “Фаворит”-Україна,  Appertura -Англія.

З 2014 року я активно займаюся travel-фотографією, співпрацюю зі стоковими агенціями, читаю лекції та проводжу навчання в галузі фотографії, є членом Національної спілки фотохудожників України.

«Фотошкола дозволила скинути лаврові вінки та працювати»

Насамперед фотошкола Сляднєва навчила мене систематизації знань та практичної зйомки з професійним світлом, роботи з професійними моделями. Я ніколи не зупиняюся вчитися та розвиватися. Фото школа дозволила скинути “лаврові вінки” та працювати.

Особливо важко було “включати” фантазію під час виконання домашніх завдань. Важливим моментом виявився розвиток себе не лише як фотографа, а й промоутера. Багато моментів, які здавалися простими та поверхневими, суттєво впливають на позиціонування вас на ринку фотографії. Іноді я навіть повертаюся до цих старих записів.

Безумовно, фото школа — це не лише можливість здобути нові знання. Це також відмінний комунікативний центр, де знайомишся з людьми, які мають відмінне від тебе бачення та кругозір. Все це виливається у колосальний обмін досвідом на зйомках. А знайомлячись ближче, з багатьма зав’язалися дружні стосунки.

Фотографії Сергія Онишко після навчання:

Моєму проекту Phototourne.com нещодавно виповнився рік!

Одного разу, на очі потрапила приказка: “Яка різниця, якої фірми в тебе кеди, якщо ти ходиш у них Парижем?”. Мене завжди захоплювали подорожі та бажання побачити щось нове.

Об’їздивши усю Україну під час індивідуальних та групових турів, я вирішив розсунути горизонти та вирушити за кордон. На початку, я зробив кілька поодиноких вилазок, щоб напрацювати досвід організації та планування поїздок. Це система бронювання житла та автотранспорту, замовлення квитків, побудова логістики та складання маршруту. Найважливіше — це цікава програма туру, яка має надихати і мене, і майбутніх учасників. У якийсь момент, я зрозумів, що досить впевнений у своїх силах і готовий взяти на себе відповідальність як організатора туру, так і гіда-фотографа, доставляючи клієнта в найцікавіші місця планети і надаючи можливість навчитися знімального процесу.

Не менш важливими моментами є особисті якості, харизма, вміння справлятися з викликами ззовні, ну, і звичайно, талант фотографа! Так народився мій проект Phototourne.com, якому нещодавно виповнився один рік.

На даний момент мої цілі можна описати формулою 3х100. Заінтриговані?

Все просто:

  • Я хочу довести мій річний прибуток від фотографії до 100,000 євро/рік.
  • Я планую написати книгу, якісний посібник з фотографії та випустити її тиражем у 100,000 прим.
  • Протягом наступних 10 років, як travel-фотограф, я хочу відвідати 100 країн світу.

Ну, а в широкому сенсі, я часто кажу собі, що досяг результату, коли повертаюся додому з важких і не дуже поїздок, сідаю в родинному колі і кажу: “Ой, я таке бачив! Таке зняв! Ви не повірете!”. А так бувало неодноразово!

Фототури: професія мрії
Нагороди: член Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ), Переможець та призер національних та міських конкурсів мистецької фотографії My Canon, Знімок Року, Панорама моєї країни,  Учасник міжнародного фотоконкурсу Trierenberg Super Circuite, Al-Thani, Hasselblad Masters, Спікер тематичних лекцій з фотографії.

 
Фотографії Сергія Онишко після навчання:

Читайте інші
історії успіху

Вирішила покращити свої навички зйомки предметної та фуд-фотографії, щоб розвинути маленький онлайн-бізнес. В результаті, окрім нових навичок, покращила вигляд і прибутки власного магазину, отримала нову професію комерційного фотографа та ідею...
В навчанні так часто виходив зі своєї зони комфорту, що врешті сам створив унікальний проект для фотографів і любителів фотографії, де люди навчаються знімати щоразу в нових місцях планети і...
Перетворила свою материнську ніжність та любов до діток на ексклюзивну прибуткову спеціалізацію у фотографії. Завжди бачила цей світ по-особливому. А тепер навчилась бачити і знімати своїх малесеньких моделей, як гостей...