fbpx

Історія успіху

Олена Гордіна

Розумно використала попередні знання та освіту в користь нової творчої професії. В результаті побила рекорд серед студентів, почавши заробляти вже на третьому тижні навчання. Навчаючись на початковому рівні, вже знімає комерційні зйомки. Олена використала знання та вказівки наставника і отримала свій крутий результат.

Gordina Olena

Треба просто брати і робити

В новій країні, з поганим знанням мови Олена зрозуміла, що прийшов час йти туди, де щось надихає. Дівчина досить творча особистість і має освіту у сфері дизайну, тому мистецтво завжди було складовою її життя. Вирішила повністю поринути у мистецьку професію. Але, обрала таку, де можна відносно швидко навчитись і досить гарно заробляти – фотографію.

Захоплення, яке привело у нову професію

Мій початок у Фотоакадемії справді був схожий на перший клас у школі. Коли ще нічого не розумієш і не вмієш. Не знаєш, як камеру тримати і, тим паче, які там кнопочки натискати. Мене навіть лякали ті дивні слова з цифрами. Мій максимум у фото був телефон. 

Фотографію я завжди сприймала як мистецтво. Ця творчість мене надихала і просто манила до себе. Я розуміла, що професія фотографа не тільки про красу та естетику. Тут можна чудово заробляти. А моя особиста мрія – побачити свої роботи на обкладинках популярних видань або ще десь серед широкої публіки.

Фотографії Олени Гордіної до навчання:

Шалений ентузіазм, який не покидає мене і досі

Я непогано вміла створювати композицію і добре розбиралась у колористиці в силу своєї освіти. А коли почала своє навчання у Фотоакадемії, відчувала шалене натхнення. Мені хотілось скоріше спробувати нові знання на практиці. Я прямо відчувала, який після певного уроку зможу зробити класний кадр.

Весь період навчання мене супроводжує відчуття, ніби я максимально росту за дуже мінімальні терміни. Тільки зробила перший крок і вже є перший результат, який надихає мене іти далі і не зупинятись.

Фотографії Олени Гордіної після навчання:

Моменти, що підривають мозок

Зараз, я тільки завершую перший місяць свого навчання, але вже є речі, які просто перевернули моє розуміння фотографії. Наприклад, застосування у композиції чисел Фібоначчі. Коли кількість компонувальних предметів слід розташовувати за принципом цих чисел. Це просто підірвало мій мозок. Я трохи знала про композицію, але про такі хитрі нюанси навіть не підозрювала. 

Мені дуже цікаво все більше дізнаватися про особливості сприйняття картинки нашим мозком. Часто маленькі, але грамотно підібрані деталі, роблять кадр неймовірно привабливим. Тому, я детальніше почала обмірковувати свій кадр і всі присутні предмети в ньому. 

Тут я завжди отримую відповіді

Робити я вже навчилась багато: від налаштувань камери, які вганяли мене в ступор раніше і до постановки світла. Хоча, мені здається, що світло є настільки складним явищем, що вивчати його потрібно буде завжди. При цьому, постійно буде випливати щось нове і цікаве.

Головна перевага для мене у цьому навчанні – мобільність лекцій. Коли можна самій обирати, коли зручно переглядати уроки. Мені дуже корисні наші онлайн-зустрічі, майстер-класи. Та улюбленими залишаються мастер-майнди, де завжди можна поставити будь-яке питання і абсолютно точно отримати детальну та якісну відповідь. Я вважаю таку форму взаємодії 100% розв’язанням кожної можливої проблеми. Це простір, де вам точно допоможуть.

Фотографії Олени Гордіної після навчання:

Рекорд серед студентів Фотоакадемії

Я дуже ціную все, що дає мені Фотоакадемія. Завдяки моєму наставнику Олександру Сляднєву, вже на 3-ому тижні навчання я спромоглася заробити свої перші гроші за фотосесію.

 Не дивлячись на мовний бар’єр у чужій країні і велике хвилювання, змогла знайти людину, домовитись, спланувати та провести достойну зйомку. І взяти за це гроші.

Головний інструмент – правильне мислення

Фотокадемія вчить набагато більшому ніж просто гарні фото. Це – правильно і раціонально мислити для кращого результату. В даному випадку я чітко бачила ціль: почати заробляти на фотографії вже. Я отримала інструменти для пошуку клієнтів та правильного спілкування з ними. Отримала підтримку від наставника. І зробила одразу потрібну дію. Тепер маю результат. 

Все тільки в нашій голові –як проблеми, так і їх рішення. Треба брати і робити. Ми ніколи не дізнаємось поки не зробимо справжнє таким, як ми того прагнемо.

Читайте інші
історії успіху

Вирішила покращити свої навички зйомки предметної та фуд-фотографії, щоб розвинути маленький онлайн-бізнес. В результаті, окрім нових навичок, покращила вигляд і прибутки власного магазину, отримала нову професію комерційного фотографа та ідею...
В навчанні так часто виходив зі своєї зони комфорту, що врешті сам створив унікальний проект для фотографів і любителів фотографії, де люди навчаються знімати щоразу в нових місцях планети і...
Перетворила свою материнську ніжність та любов до діток на ексклюзивну прибуткову спеціалізацію у фотографії. Завжди бачила цей світ по-особливому. А тепер навчилась бачити і знімати своїх малесеньких моделей, як гостей...