fbpx

Історія успіху

Ірина Пугач

Правильно скористалась своїм бажанням змін після двох декретів та нудної роботи. Ірина просто вирішила, що хоче бути серед кращих у фотографії.  Через власні страхи, тривогу та невпевненість протоптала свій шлях у нову красиву професію. На цій дорозі зловила багато інсайтів про себе, як фотографа і тепер чітко знає куди і як рухатись далі.

irina pugach

Було нелегко, та я ніколи не була самаі

Від своєї професії юриста задоволення не отримувала. Двічі мама нарешті знайшла час на себе. Тому, вирішила таки займатись тим, що буде надихати її та інших. Світ фотографії завжди манив Ірину і було прийнято рішення піддатися цьому захопленню. Так, як сама є своїм найбільшим критиком, дівчина вирішила, що буде вчитись доти доки сама не “захоче свої послуги”. Так і сталось.

Хотілось бути в чомусь кращою

Мені завжди подобалось фотографувати. Мене наче тягнуло в цю сферу. Я відчувала справжнє задоволення, коли знімала. Тому, захотілось використати якісь свої здібності і перетворити це все в хороші фотографічні навички. 

В певний момент з’явилося гостре бажання бути корисною і бути кращою в чомусь. Так прийшло усвідомлення, що пора іти вчитись новій професії.

Фотографії Ірини Пугач до навчання:

Мій стресовий початок

Фотоакадемія мені натрапила на очі в рекламі у соцмережах. Мені сподобались умови навчання, і я зареєструвалась в новий потік. 

Коли почала вчитися, зрозуміла, що насправді, до цього не знала нічого про фотографію. В перші місяці було важко. Для мене було багато нової інформації. Я поступово намагалась зі всім розібратися. Просто брала і робила.

У мене був тоді старий фотоапарат, на якому я одразу і тренувалася все налаштовувати. З часом розібралася, як будувати композицію в кадрі. Дізналась як правильно готуватись до зйомки, щоб кадри виходили в результаті такими, як треба. 

Фотографії Ірини Пугач після навчання:

Та ще важче було в психологічному плані на початку. Мені довелось боротися зі своїми страхами. Я розчаровувалась в собі і заново починала вірити в себе. І так по колу. Фотоакадемія і наставник щоразу витягували мене з цього кола. Мені допомогли відчувати себе впевнено і щоразу повертати віру в свої сили.

Мозок фотографа працює по-іншому

З часом все стало на свої місця і я помітила за собою зміни. Я почала бачити і думати ширше. Якось несвідомо все аналізувати: локації, інтерʼєри, одяг, інші роботи. Ніби стала бачити більше, ніж раніше.

Тепер я усвідомлюю, що мій мозок наче переналаштувався, разом з тим стареньким фотоапаратом. Усе, що відбувається в моєму житті і, взагалі, в середовищі, де я перебуваю в конкретний момент я аналізую, як фотограф. Я бачу картинку і придумую, чого тут не вистачає, яких кольорів додати, з якого ракурсу це буде виглядати ще краще. Те саме з людьми. Я знаю, як би я кожного зняла і який сенс би заклала в історію кадру.

Я відчула свою спеціальність

Мій наставник вплинув на мій вибір спеціальності. Мені нічого не нав’язували і ніхто за мене не вирішував. Наставництво працює так, що я сама відчула, який напрям фотографії для мене. Це портретна фотографія. Я бачу себе саме портретним фотографом. 

Наставництво Олександра Сляднєва підсвітило, що мені багато чого під силу. Саме це навчання дозволило мені впевнено називати себе фотографом. 

Коли ти працюєш з живими людьми – це завжди живі і нові емоції. Це часто непередбачувані ситуації і смішні історії. Від зливи під час зйомки до поліції в метро, бо комусь здалось, що ми надто близько до колії знімаємо.

Фотографії Ірини Пугач після навчання:

Дивлюсь на речі реально і знаю, як далі діяти

Хоч я вже працюю у сфері фотографії певний час і маю непоганий досвід роботи, та все ж знаю свої слабкі сторони і що потрібно пропрацювати. Зараз хочу більше навчитись правильній подачі себе як фотографа і продажу своїх послуг. 

Впевнено можу сказати, що Фотоакадемія навчила мене у всьому отримувати те, чого хочу. Як портретний фотограф, отримала багато досвіду та інсайтів у роботі з різними моделями. Йдеться про модель, як обʼєкт зйомки, а не як професію. Було по-всякому, але всеодно кайфово.

Читайте інші
історії успіху

Вирішила покращити свої навички зйомки предметної та фуд-фотографії, щоб розвинути маленький онлайн-бізнес. В результаті, окрім нових навичок, покращила вигляд і прибутки власного магазину, отримала нову професію комерційного фотографа та ідею...
В навчанні так часто виходив зі своєї зони комфорту, що врешті сам створив унікальний проект для фотографів і любителів фотографії, де люди навчаються знімати щоразу в нових місцях планети і...
Перетворила свою материнську ніжність та любов до діток на ексклюзивну прибуткову спеціалізацію у фотографії. Завжди бачила цей світ по-особливому. А тепер навчилась бачити і знімати своїх малесеньких моделей, як гостей...