fbpx

Історія успіху

Тетяна Григор'єва

Прийшла, щоб просто навчитись робити гарні світлини для своїх соцмереж, а вийшла фотографом з гонораром від 200$ за годину. Настільки опанувала роботу зі світлом, що придумала з ним власну унікальну фірмову зйомку. Фотографиня, яка робила перші роботи у Чернігові, знімала перші портрети в Парижі, а тепер має клієнтів та кар’єру портретного фотографа у Дубай

photo 2024 03 13 10.20.08 1

Справа, яка починалась як хобі

Таня є прикладом тих унікальних жінок, які спробували в житті все або майже все. Від майстра по нарощуванню вій до майстра спорту з пауерліфтингу. Від тренера в арабській країні до дружини француза. Від фітнес бікіні до топового портретного фотографа.

Як і більшість українок, після лютого 2022, шукала для себе розраду у творчості і намагалась відволіктись новим навчанням. Але побачила перспективу гарного заробітку у професії фотографа і відкрила для себе новий етап життя.

Мій ще один етап в самореалізації

Прийшла я у Фотоакадемію повним нулем. До війни трохи знімала на телефон для своєї сторінки в соцмережах про фітнес. Після подій в Україні, відчувала депресію, тому вирішила зайнятись чимось новим – таким, що б мене витягло з цього стану.

Вибрала сферу фотографії. Мені здавалось це таким наступним етапом моєї реалізації. В минулому, я – фітнес-модель і майстер спорту по пауерліфтингу. А також крайні роки, перед навчанням, працювала в сфері краси.

Фотографії Тетяни Григор’євої до навчання:

У фотографії я бачила і творчість, і потрібну навичку для майстра зі сфери краси, і певне мистецтво. Тому, дивилась на це радше, як на нове хобі. 

Олександр створив мене, як фотографа

На початку навчання, емоційно мене розхитувало від страху взаємодіяти з клієнтами до ейфорії від результатів зйомки. Та мої моделі були задоволені моєю роботою завжди, тому страхи почали поступово зникати. 

Олександр мене навчив абсолютно всього, починаючи з самих азів. Можу твердо сказати, що Олександр Сляднєв зробив з мене фотографа.

Я розібралась, як будувати сюжет в кадрі. Розібралась з композицією та світлом. За короткий час мого навчання у Фотоакадемії, я втягнула всю інформацію, як губка. 

Одразу пробувала все застосовувати на практиці, як вчив наставник. Мабуть тому, тепер я сміливо знімаю і користуюсь вже своїми навичками. 

Олександр круто розганяє практичну сторону кожного. Практика – це Сляднєв. Одразу все пробуйте робити, що почули на відео-уроках і буде вам крутий результат! 

Фотографії Тетяни Григор’євої після навчання:

Світло допомогло мені обрати спеціалізацію

Доречі, саме тоді, коли практикувалась зі світлом, зрозуміла, що піду у портретну фотографію. З його допомогою у мене виходить розкривати людей з абсолютно різних сторін.

Просто кайфую, коли можу людину показати іншою, саме з допомогою різного світла. Мої моделі теж в захваті від цієї фішки зі світлом. Після моєї зйомки зараз, можна побачити себе зовсім іншим, поглянути на себе під іншим кутом. Мені це дуже подобається.

Якщо іти вчитися, то тільки у Фотоакадемію

Я довго не могла тоді визначитись, в яку спеціальність йти. І хоч обрала портретне фото, але планую ще повернутися у Фотоакадемію, щоб пройти також курс з фуд фотографії. Бо бачу, як це зараз актуально і наскільки гарно оплачується. І, звісно рівень Профі в моїх планах, бо вести бізнес у сфері фотографії треба вміти.

Наставник академії завжди на зв’язку. В нього таке трепетне відношення до своїх студентів. Були ситуації, коли мені терміново була потрібна порада і я писала, не знаючи чи напише або візьме слухавку Олександр. Але він завжди відповідав, іноді і в неробочий час. Тому, я відчувала і зараз відчуваю підтримку свого наставника навіть на відстані. Він дуже крутий психолог для мене, насправді. Мені комфортно з такими вчителями.

Фотографії Тетяни Григор’євоїї після навчання:

Фотограф-двієшник

Портфоліо готового у мене немає. Але з того моменту мого фінішу в навчанні, знімала багато. Тому класні роботи є, досвід є, заробіток є, а портфоліо немає. Такий собі, фотограф-двієшник. Я обіцяю, що все надолужу. Адже портфоліо важливе.

Зараз я опинилась в новій для мене країні і планую тут серйозно братися за кар’єру. Тому, починаю активніше вести соцмережі та формувати нарешті своє портфоліо. А також, хочу повернутись до навчання у Сляднєва і знову отримувати це натхнення та кілограми мотивації від наставництва. 

Читайте інші
історії успіху

Вирішила покращити свої навички зйомки предметної та фуд-фотографії, щоб розвинути маленький онлайн-бізнес. В результаті, окрім нових навичок, покращила вигляд і прибутки власного магазину, отримала нову професію комерційного фотографа та ідею...
В навчанні так часто виходив зі своєї зони комфорту, що врешті сам створив унікальний проект для фотографів і любителів фотографії, де люди навчаються знімати щоразу в нових місцях планети і...
Перетворила свою материнську ніжність та любов до діток на ексклюзивну прибуткову спеціалізацію у фотографії. Завжди бачила цей світ по-особливому. А тепер навчилась бачити і знімати своїх малесеньких моделей, як гостей...